Prekių pristatymas

Prekių pristatymo taisyklės

Pirkite prekę  internetinėje parduotuvėje www.sireda.lt  ir mes Jums ją prsitatysime į namus. Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes, pasirinkus pristatymą į namus ar nurodytu adresu, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą iki 5 darbo dienų (jei prekės aprašyme nenurodytas kitas terminas) po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Sireda“ sąskaitą. Dėl tikslaus pristatymo laiko su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu.

Pristatymo kainos

Jei užsakymo suma  nuo 10 € iki 50,€,- prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 5,€ papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 51 € iki 100 € ,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 8 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 101 € iki 300 € ,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 10 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 300 € iki 600 €,-prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 15 € papildomą mokestį.

Jei užsakymo suma  nuo 601 €,- prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai.

Pristatymo į Kuršių Neriją mokestis – 20 €.

Prekių atsiėmimas

1. Prekių pristatymo metu patikrinkite su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu(pvz. Kurjeriu) siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir komplektiškumą. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje, manifeste, PVM sąskaitoje – faktūroje), laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Jei pastebėjote siuntos pažeidimą, pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje, manifeste) bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašykite laisvos formos siuntos pažeidimo aktą.

2Jūs taip pat galite atsiimti prekes iš Pardavėjo parduotuvės, esančioje adresu Pramonės g. 21, Šiauliai. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir Pardavėjo darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

3.Visi kiti klausimai dėl pristatymo, kuris nėra aptartas šiose Prekių pristatymo taisyklėse , gali būti aptariami susisiekus tokiais būdais, kurie yra nurodyti svetainės rubrikoje"Kontaktai"